Gümüşhane’de Mezuniyet Töreni

banner88

Gümüşhane Üniversitenin Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinlik üniversitenin halk oyunları ekiplerinin gösterileriyle başladı. Mezun olan öğrenciler adına okulu birincilikle bitiren İlahiyat Fakültesi öğrencisi Yunus Emre Bülbül konuşma yaptı.

Gümüşhane’de Mezuniyet Töreni

Törende konuşan Gümüşhane Valisi  Kamuran TAŞBİLEK "Üniversitemiz gerçekten toplumumuza örnek olma noktasında, içinde bulunduğu şehrin dönüşümünü sağlama noktasında çok önemli hizmetler ifa etmekte. Bundan dolayı başta rektörümüz olmak üzere onun şahsında bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Genç bir üniversiteyiz, yeni bir üniversiteyiz ama bu gençliğin özel bir dinamizmi söz konusu. Bu şehre kattıkları söz konusu. Bu şehir için koyduğu vizyon çok önemli. Cumhurbaşkanımızın her ile bir üniversite vizyonunun ne kadar önemli olduğunu küçük illerde çok daha iyi fark ediyoruz. Üniversitemiz inşallah ilerleyen süreç içerisinde de gelişimini devam ettirerek ilimizin gelişimine, dönüşümüne, ülkemizin bilimsel gelişimine çok büyük katkılar sağlayacak, çok önemli hizmetler ifa edecektir” dedi.

Vali Üniversiteyi birincilikle bitiren İlahiyat Fakültesi öğrencisi Yunus Emre Bülbül’ün plaketini ve ödülünü vermesinin ardından dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri, plaket ve ödülleri verildi.

banner90

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir