Gümüşhane’de Koronavirüs Temizliği

banner88

Gümüşhane Belediyesi “virüsden korunma yolu hijyenden geçer" ilkesiyle Koronavirüs tedbirleri kapsamında başlattığı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Gümüşhane’de Koronavirüs Temizliği

Gümüşhane  Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri Koronavirüs (Covid-19) salgını tedbirleri dolayısıyla başlattığı dezenfekte çalışmalarını, PTT önünden başlayarak deterjanlı su ile  Atatürk Caddesini yıkadıktan sonra ilaçla dezenfekte etti.

Koronavirüs tehdidine karşı tedbir amaçlı olarak dezenfekte çalışmalarını yoğunlaştıran Gümüşhane belediyesi ekipleri, toplum sağlığını etkileyebilecek olan, vatandaşların yoğun olarak kullandığı Atatürk caddesini köpüklü deterjanlı su ile yıkadı.

Gümüşhane belediyesi yetkilileri, vatandaşların sağlığının her şeyden önce geldiğini belirterek: “Koronavirüs salgınına karşı dezenfeksiyon çalışmalarını artırdığımız şu günlerde cadde yıkamalarına başladık. Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı caddeleri köpüklü su ve deterjanla yıkıyoruz. Ardından ilaçla dezenfekte ediyoruz. Cadde, sokak ve meydanları tam bir hijyen sağlayarak salgın hastalıklara karşı tedbir almaya devam edeceğiz. Yaşadıkları şehri ve yerleri temiz tutmaları konusunda şimdiye kadar hassas davranan hemşehrilerimizden bu hassasiyetlerinin devamını beklemekteyiz.” diye konuştu.

banner90

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir