Gümüşhane Trabzon Demiryolu projesi Rafta Küflendi

banner88

Erzincan-Gümüşhane-Trabzon Hızlı Tren yolu projesi unutuldu. Unutulan Hızlı Demiryolu Tren yolu Projesi kaldırıldığı rafta tozlanarak küflenmeye yol açtı.

Gümüşhane Trabzon Demiryolu projesi Rafta Küflendi

Erzincan-Gümüşhane- Trabzon Hızlı Tren yolu projesini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, dönemin Son Başbakanı Binali Yıldırım ve Yine dönemin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının yanı sıra Bölge Milletvekilleri Erzincan Gümüşhane ve Trabzon arasında Hızlı Demir yolu projesinin müjdesini bölge halkına vererek siyaset yapıldı. İki kardeş şehir olan Gümüşhane ve Trabzon halkına seçim vaadi olan Hızlı Demiryolu projesi Rafa mı kalktı sorularını her iki şehrin insanları yetkililere soruyor.

banner90
Dönemin Gazete ve Haber bültenlerinde Erzincan-Gümüşhane –Trabzon Demiryolu Projesinin Etüt çalışmaları başlandı, Güzergâh belirlendi haberleri yer alırken gelinen noktada görülen o ki Erzincan –Gümüşhane – Trabzon arasında tartışılan Hızlı Tren yolu projesi rafa kaldırılarak kaldırıldığı rafta küflenmeye yol açıldı.

Anında Haberler Ailesi olarak iki kardeş şehir halkı ile yaptığımız röportajlarda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan verdiği tüm vaatlerin arkasında durdu. Bölge halkı olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan beyin Erzincan- Gümüşhane –Trabzon hızlı Demir yolu projesinin çalışmalarına bir an önce başlatılmasını istiyoruz açıklamaları yapıldı.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

sanalbasin.com üyesidir