Gümüşhane tekrar sosyal demokrat yönetimiyle tanişacak

banner88

Gümüşhane Belediye Başkanı Adayı Bedri Ağaç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Genel Merkez’de bir araya geldi. Görüşmeyi değerlendiren Ağaç “Gümüşhane seçimde başarılı olması beklenen iller arasında olduğu için Genel Başkanımız bize her türlü desteği hem kaynak açısından vereceğini hem de Gümüşhane’ye geleceğini söyledi” ifadelerine yer verdi.

Gümüşhane tekrar sosyal demokrat yönetimiyle tanişacak

banner90
GÜMÜŞHANE TEKRAR SOSYAL DEMOKRAT YÖNETİMLE TANIŞACAK
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Ankara Genel Merkez’de bir araya gelen Ağaç, yararlı bir görüşme gerçekleştirdiklerini kaydetti. Kılıçdaroğlu’nun kendisine gerekli desteği fazlasıyla vereceğini ifade ettiğini söyleyen Ağaç “Genel Başkanımıza Gümüşhane ile ilgili bilgi verdim. Kendiside kamuoyu yoklamalarını yakından takip ediyor. Bu sene Gümüşhane ve Kelkit’ten ikisinden de çok umutlu olduğumuzu başkanımızda biliyor. Gümüşhane seçimde başarılı olması beklenen iller arasında olduğu için bize her türlü desteği hem kaynak açısından vereceğini hem de Gümüşhane’ye geleceğini söyledi” ifadelerine yer verdi.
Kılıçdaroğlu’na, 38 yıl aradan sonra Gümüşhane’yi tekrar sosyal demokrat bir yönetimle tanıştıracağının sözünü verdiğini belirten Ağaç “Genel Başkanımız bana güveniyor. Ben de seçmenlerimize güveniyorum. İnşallah bunu başaracağız” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir