Gümüşhane'de Barış Pınarı Harekatı operasyonu dualarla anıld

banner88

Gümüşhane’de Sabah Namazı öncesi tüm Camilerde Türkiye Suriye Sınırlarında Fırat’ın doğusunda başlatılan ‘Barış Pınarı Harekatı’ için Mehmetçiğimiz için Fatiha Okunarak Dualar edildi. Operasyon bitene kadar her sabah dualar devam edecek.

Gümüşhane'de Barış Pınarı Harekatı operasyonu dualarla anıld

Gümüşhane’de Sabah Namazı öncesi tüm Camilerde Türkiye Suriye Sınırlarında Fırat’ın doğusunda başlatılan ‘Barış Pınarı Harekatı’ için Mehmetçiğimiz için Fatiha Okunarak Dualar edildi.  Operasyon bitene kadar her sabah dualar devam edecek.

banner90
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Kuzeyinde Türkiye’nin güney Sınırlarında Oluşan Terör koordinatörünü temizlemek için Türk Silahlı kuvvetleri unsurlarının bölgede başlattığı havadan ve karadan ‘Barış Pınarı Harekatı’ operasyonu için Gümüşhane’de Sabah Namazı öncesi bütün camilerimizde Türk Askeri için Fatiha süresi okunarak dualar edildi.

Gümüşhane Kemaliye Camisine gelen vatandaşlar  ‘Barış Pınarı Harekat’ operasyonu  Başarıyla sonuçlanması için  operasyona katılan tüm askerler için  dualar edildi.

Gümüşhane Müftüsü Osman Ayas, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında  , “Bu sabah itibariyle Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde bütün camilerde Fetih suresini okuyarak arkasından şuanda operasyonda olan askerlerimiz, güvenlik güçlerimiz için dua ettik. Allah onların yardımcısı olsun. Gönülden dua ediyoruz. Allah onları muzaffer eylesin inşallah. Bu uygulamamız operasyon devam ettiği süre içerisinde bütün camilerimizde devam edecek. Dualarımızla onları destekleyeceğiz inşallah. Allah kahraman askerlerimizi her daim muzaffer eylesin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 12:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir