Gümüşhane Ceza İnfaz Kurumu'nda 15 Temmuz Şehitleri Anıldı

banner88

Gümüşhane Ceza ve İnfaz Kurumunda 15 Temmuz Şehitleri anıldı. Yapılan programda Aziz Milletin ve kahraman güvenlik güçlerinin hain darbe girişimi karşısında gösterdiği onurlu duruşun,

Gümüşhane Ceza İnfaz Kurumu'nda 15 Temmuz Şehitleri Anıldı

Gümüşhane Ceza ve İnfaz Kurumunda 15 Temmuz Şehitleri anıldı. Yapılan programda Aziz Milletin ve kahraman güvenlik güçlerinin hain darbe girişimi karşısında gösterdiği onurlu duruşun, hainlerin yenilgiye uğratılmasının ve demokrasi zaferinin üçüncü yıl dönümü sebebiyle tüm yurtta şehitlerin yad edilmesi, gazilere minnet ve şükranların sunulması, milletin demokrasiye olan inancı ve bağlılığının gelecek nesillere aktarılması için “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü”  Anma Etkinliği ,Gümüşhane E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda Kurum Müdürü Heybetullah GÖZCÜ, Kurum 2. müdürleri, kurum personeli, hükümlü ve tutukluların katılımıyla yapıldı.

banner90
Saygı duruşu ve istiklal marşı okunmasının ardından kuran tilavetiyle başlayan programda, Kurum Müdürü Heybetullah Gözcü,tarafından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Kurum Müdürü Gözcü konuşmasına;  öncelikle şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Özellikle aziz milletimizin Çanakkale zaferinde vermiş olduğu mücadele ruhunun 15 Temmuzda tekrar ettiğini ve 15 Temmuz'u unutmayacaklarını ve unutturmayacaklarını, Yüce Allah'ın Ülkemize ve aziz milletimize bir daha 15 Temmuzlar yaşatmasın, diyerek sözlerini tamamladı.

Programı yapılan duaların ardından hükümlü ve tutuklulara yapılan çeşitli ikramlar bulunulduktan sonra sona erdi.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir