Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, MHP adayı Sabri Varan’ı arayarak başarı diledi.

banner88

Çimen, seçimlerin seviyeli bir şekilde geçeceğini ifade ederek, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Belediye Başkanlığını yeniden kazanacağından zerre kadar endişesi olmadığını söyledi.

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, MHP adayı Sabri Varan’ı arayarak başarı diledi.

Başkan Çimen, yaptığı açıklamada, ilk 5 yıllık dönemin kendisi için çıraklık dönemi olduğunu ifade ederek, “Önümüzdeki dönem ise ustalık dönemim olacak” dedi.“Anketler Beni Gösteriyor”

banner90
“Daha önce de söylediğim gibi ve aynı iddiamın da arkasında olarak, Gümüşhane’yi marka kent yapacağım” ifadesini kullanan Çimen, şunları kaydetti: “Seçimi kazandığım ilk günkü heyecanla bu seçime hazırlanıyorum. Ahmet Ziyaüddün Gümüşhanevi'nin hemşerilerinden zerre kadar şüphe etmiyorum. Genel merkezimiz çok sayıda anket yaptırdı. Bu anketlerde Gümüşhaneli hemşerilerim bana büyük destek verdi. Ben onların bu desteğine layık olmaya çalışacağım. Seçimi kazanacağımdan zerre kadar endişem yoktur."

Gazetemizi ziyareti sırasında, önceki gün Gümüşhane’ye gelerek seçim çalışmalarına başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Gümüşhane Belediye Başkan adayı Sabri Varan’ı arayarak, hal hatır soran Başkan Çimen, “Gördüğünüz gibi aramızda hiçbir sorun yok. Seviyeli bir seçim yarışı geçireceğin” ifadesini kulandı.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir