GTSO ‘dan Kırtasiye ve Gıda Yardımı

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın: M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU öncülüğünde her yıl olduğu gibi bu yılda Eğitim Öğretim ve Gıda desteklerini ihtiyaç sahiplerine ve öğrencilerimize ulaştırmış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

GTSO ‘dan Kırtasiye ve Gıda Yardımı

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası olarak,  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın: M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU öncülüğünde her yıl olduğu gibi bu yılda Eğitim Öğretim ve Gıda desteklerini ihtiyaç sahiplerine ve öğrencilerimize ulaştırmış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Sosyal Sorumluluk kapsamında Odamız çalışma alanı olan Gümüşhane -Merkez, Torul ve Kürtün İlçelerinde ki köylerde bulunan okullardaki öğrencilerin eğitimlerine destek olmak amacıyla çanta ve kırtasiye malzemelerini köy okullarını bizzat ziyaret ederek 800 öğrencimize birinci elden ulaştırdık.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayında ihtiyaçlı ailelere Ramazan Gıda Desteği ve İlköğretim Öğrencilerimize Kırtasiye Desteği yapmamıza vesile olarak öncülük eden, 365 gün Ülkemizin hizmetinde koşan  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU'na teşekkür ediyor, yıllardır devem ettirdiğimiz bu  destekleri önümüzdeki  yıllarda da devem ettirmeyi temenni ediyor bu vesile ile ülkemizin geleciğini emanet edeceğimiz çocuklarımıza 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının  başarı getirmesini diliyorum.

İsmail AKÇAY

Yönetim Kurulu Başkanı

Sevgi Bilge

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir