Burası Gerçekten Gümüşhane’mi!

banner88

Gümüşhane Belediyesi Rahabilite Merkezinden Sokak Canlarının halinin görüntüleri Sosyal Medyada tepkilere neden olurken bu Sokak canlarının vahşetinin yaşandığı yer gerçekten Gümüşhane’mi paylaşımları dikkat çekiyor.

Gümüşhane Belediyesi tarafından Sokakta yaşayan başıboş olan Canlar için kurulan Rahabilite Merkezi için yerel haberlere konu olan beş yıldızlı otel gibi hayvan barınağından gelen görüntüler burası gerçekten Gümüşhane’mi? sorularını kafalara yer ettiği görünüyor.

Gümüşhane’de yaşayan bir vatandaş Gümüşhane Belediyesinin  Rahabilite Merkezinde  bakıma muhtaç sokaktaki  canların durumunu  görüntüleyerek  bu Görüntüleri İstanbul Büyükçekmece  sokak hayvanları koruma derneğine  ulaşan görüntüler karşısında Dernek Görevlisi  Sosyal medyadan  yayınlanan görüntü ve açıklamasında iddia edilen  açıklamada şöyle devam ediliyor.

 “GÜMÜŞHANE BELEDİYE REHABİLİTE MERKEZİ.

Videoda gördüğünüz bebek sözde KISIRLAŞTIRMA operasyonu geçirmiş. Hayvanlara tedavi ve kısırlaştırma yapılmıyor ancak belediye başkanı hayvanların ON NUMARA BAKILDIKLARINI iddia ediyormuş. Son fotoğraftaki köpekler dişi ve erkek muhtemelen kısır değil BELEDİYENİN, DEVLETİN barınağında SAHİPLİ hayvan tutuluyor ve SOKAK KÖPEKLERİNİN maması onlara yedirilip misler gibi bakılırken sokak köpekleri AÇ bırakılıyor. bu ne rezilliktir! Üstelik şikayet eden hayvanseverleri de içeri almıyor yasak koyuyorlarmış. siz kimsiniz?

banner90
@ercancimen29 bize bu rezilliği açıklayın lütfen!

Sizlerden ricam küfür etmeden ilgili birimleri etiketlemeniz ve paylaşım desteği vermeniz” açıklaması sosyal medyada tepkilere neden odu.

Gümüşhane Belediyesinin  Rahabilite Merkezinde  yaşanan ve paylaşılan bu açıklama ve bu Görüntü karşısında Gümüşhane Belediyesi kamu oyuna  bir açıklama  yapılması bekleniliyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2022, 11:49

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir