Teşekkürler Mustafa Canlı

İstanbul Büyükşehir Belediye İSTAÇ A.Ş Genel Müdürü Mustafa Çanlı’dan Şehit Necmettin Yılmaz’ın Öğrencilerine kırtasiye yardımı yapıldı.

Teşekkürler Mustafa Canlı

İstanbul Büyükşehir Belediye İSTAÇ A.Ş Genel Müdürü Mustafa Çanlı’dan  Şehit Necmettin Yılmaz’ın  Öğrencilerine  kırtasiye yardımı yapıldı.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinin Çiftiçaşı köyünde 16 Haziran 2017 Tarihinde Türkçeyi bilmeyen öğrencilerine karnesini verdikten sonra yaz tatilini geçirmek için Gümüşhane’ye gelirken Tunceli Pülümür karayolunda PKK’lı Teröristler tarafından kaçırılan ve daha sonra şehit alçak Şehit edilen Torul’u evladımız Şehit Necmettin Yılmaz’ın anısına Gümüşhane Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Salih Zengin’in ısrarları üzerine Milli Eğitim Bakanlığı Siverek Çifçibaşı Köyünde 4 katlı okul yaptırarak Şehidimizin İsmi yeni yapılan okula verildi.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinin Çiftçibaşı Köyünde yeni yapılan Şehit Necmettin Yılmaz, İlk ve ortaokulu Hizmete açıldı.  Gümüşhane Haber Gazetesi ve Torul  Haber olarak açılışına katılacağımız dan dolayı Gümüşhane’de uzun  yıllar Belediye Başkanlığı yapan MHP 25. Dönem Gümüşhane Milletvekilleri ve İstanbul Büyükşehir Belediye İSTAÇ AŞ Genel Müdürü Mustafa Canlı, Şehit Necmettin Yılmaz’ın Öğrencilerine  Gümüşhane Haber Gazetesi  aracılığıyla Kırtasiye yardımı yaptı.  Gümüşhaneli  Genel Müdürümüz Mustafa Canlı’ya bu öz özverisinden dolayı  Teşekkürler Mustafa Canlı.

Şehit Necmettin Yılmaz’ın Öğrencilerine Kırtasiye yardımı yapılırken yerel ve ulusal basında Şehidimizin Öğrencilerine kimler kırtasiye yardımında bulunduğu açıklama yapılacak.

Gümüşhane Haber Gazetesinin imtiyaz sahibi ve Torul Haber İnternet sitesinin Sahibi konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şöyle konuştu. “Şehit Necmettin Yılmaz’ın ölümünde olan şaibenin ben şahsım olarak çözmedim. Tüm Gümüşhaneliler olarak çözdük. Benim gerek Şanlıurfa’da gerekse Tunceli’de yaptığım  çalışmaların arkasında Gümüşhane var. Başta Gümüşhane Valimiz Sayın Kamuran Taşbilek var Gümüşhane Milletvekilleri Belediye Başkanları iş adamları STK temsilcileri  Eğitimciler  Siyasi Parti başkanları  bunların hepsinin toplamı Gümüşhane var” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 21:59

Sevgi Bilge

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir