Ya Görevini yap Ya İstifa et

banner88

İstanbul’da Merkezi Bulunan Gümüşhane Sanayici işadamları Derneği (GÜSİAD) Başkanı Yüksel Yalçın’ın Başkanlığından memnun olmayan Gümüşhaneliler Başkan Yalçın’a çağrıda bulunarak ‘ya görevini yap ya istifa et’ çağrısını yaptılar

Ya Görevini yap Ya İstifa et

İstanbul’da bulunan Gümüşhane Sanayici İş Adamları Derneği (GÜSİAD) Geçtiğimiz yıllarda Yaptığı olağan kongrede Başkan Prof. Dr. Kenan Aydın’dan bayrağı devralan Yüksel Yalçın Başkanlığında devam eden GÜSİAD’ın Sosyal ve kültürel herhangi bir faaliyet göstermeyen Dernek Başkanına Gümüşhaneliler Başkan Yüksel Yalçın’a bir çağrı yaparak ‘ya görevini yap ya da istifa et’ çağrısında bulundular.

İstanbul’da yaşan Gümüşhaneliler ve Diğer ilerde bulunan Gümüşhaneliler Eskiden GÜSİAD Öğrenci Bursu verirdi,  Çeşitli faaliyetlerde bulunurdu Yeni Başkan Yüksel Yalçın’ın döneminde hiç GÜSİAD’ın hiçbir basın organında Faaliyetleri ile haber çıkmıyor.  Diğer bazı Dernekler gibi GÜSİAD’a  çanta Derneği mi  oldu.

banner90
Yeni Başkan Yüksel Yalçın’ı bir işiniz düşse arama imkânınız Kendisi çok büyük adam oldu da alt tabakanın telefonlarına bakmaz, Başkan Yalçın’a göre önemsiz kişilerin telefonlarını engeller Bu konuda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, beyin bir Sözünü Çanta Derneği Olan GÜSİAD Başkanı Yüksel Yalçın’a hatırlatmak isteriz. ”Telefonu çaldığında Telefonuna bakamayan Bir Belediye Başkanı ben Sağlıklı hizmet yaptım diyemez” sözü Başkan Yalçın’ın kulağına küpe olsun. Sen Başkan Telefonun Çaldığında Telefonuna bakmazsan ben hizmet yaptım diyemesin Başkan Yüksel Yalçın.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir