Sosyal Medyadan Algı Yapmayın! İstifa Edin

banner88

Kocaeli Gümüşhaneliler vakfı tarafından geçtiğimiz hafta 2. Si düzenlenen Gümüşhane tanıtım günlerinde Diğer Belediyelerin ve Kaymakamlıkların stantların üstüne Kaymakamlık ve Belediye yazılarını yazan ve Torul’u dışlayan yönetim bırakın Sosyal medyadan algı yapmayı da istifa edin.

Sosyal Medyadan Algı Yapmayın! İstifa Edin

Kocaeli Gümüşhaneliler vakfı tarafından geçtiğimiz hafta 2. Si düzenlenen Gümüşhane tanıtım günlerinde Diğer Belediyelerin ve Kaymakamlıkların stantların üstüne Kaymakamlık ve Belediye yazılarını yazan ve Torul’u dışlayan yönetim bırakın Sosyal medyadan algı yapmayı da istifa edin.

Kocaeli Gümüşhane vakfının Gümüşhane Tanıtım günlerinde diğer ilçe Kaymakamlık ve Belediye stantlarının üzerine Kaymakamlık ve Belediye isimlerini yazdıran vakıf yönetimi Torul Kaymakamlığı ve Torul Belediyesi standının üzerine isim yazdırmayan zihniyet Kocaeli’nde Torul’u ayrıştırarak ötekileştiren zihniyet için yaptığımız haberde sosyal medyadan vakıf yönetimi tarafından algı operasyonu yapılıyor.

Sosyal Medyadan Algı yapmayı bırakın istifa edin!

Gümüşhane Haber Gazetesi’nin ve Torul Haber’in İmtiyaz Sahibi Salih Zengin, Kocaeli Gümüşhane Tanıtım günlerini baştan sona kadar takip etti. Zengin Yaptığı açıklamasında “ Kocaeli Gümüşhane Vakfının yönetimi Gümüşhane tanıtım günleri adı altında düzenlenen tanıtım günleri değildir. Torul Kaymakamlığına ve Torul Belediye standının en üstüne Torul Kaymakamlığı ve Torul Belediyesi yazısını yazmadı. Diğer tüm Kaymakamlık ve Belediye stantlarının üstüne yazıldı bilinçli ve kasıtlı yapılan bu ayrımcılık, iticilik, bölücülük sıfatlarını yarattığından dolayı Vakıf yönetimi Sosyal Medyadan şöyle açıklıyor.  Fuarı organize eden firma stanttın içerisini Kaymakamlık ve Belediyenin istekleri doğrultusunda yapmak için 4.000 veya 5.00 TL ücret talep etti. Torul Belediyesi ’de bu ücreti ödemediğinden kaynaklandığını açıklıyor. Fuarı organize eden firmanın sahibiyle yaptığım röportajda firma sahibinin sesi kayıtlı adam şu ifadeyi kullanıyor bizim gözümüzden kaçtı. O yazının yazılması için kimseden para talep etmedik şeklinde konuşan yönetim siz mi doğru söylüyorsunuz yoksa Firmamı” dedi.

Özür Dilemek Erdemliktir Siz Onu ’da yapamadınız!

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfının yönetimi Gümüşhane Tanıtım Günleri etkinliğinde Torul’ulara karşı kasıtlı ve bilinçli bir şekilde yapılan ayrımcılık, bölücülük, davranışı tüm Torul’ular tarafından tepkiyle karşılandı. Yapılan bu yanlıştan dolayı Yönetim Torullulardan özür dileme erdemliğini bile yapamadı.

Sahi Siz Gümüşhanelimisiniz Kocaeli Gümüşhane vakıf yönetimi!

Kocaeli vakfının tarafından yapılan Gümüşhane Tanıtım günleri adı altında düzenlene etkinlikte İzmit/Kocaeli bölgesinde 35 Gümüşhaneli il derneği ilçe Derneği ve köy Derneği var bu derneklerden hiç birisi sizin etkinliğinize katılmadı. Aynı ilin içerisinde bulunan 35 dernek sizlerin programına katılmıyor siz Gümüşhanelisiniz o 35 Derneğin Yönetimi üyeleri Gümüşhaneli değil öyle mi?

Bu ismi Kirletmeye Hakkınız yok!

Kocaeli Gümüşhaneliler vakfının yönetimi Torul’a yaptığınız ayrımcılıktan dolayı sadece değil aynı ilin içerisinde bulunan 35 Gümüşhaneliler il ilçe ve köy derneğine abilik ve büyüklük yapamıyorsan o Gümüşhaneliler vakfının ismini kirletmeyeceksin görevinden istifa edeceksin.

banner90
Bu Sizin Fotoğrafınız

Bu Fotoğrafı Sosyal Medyaya siz koydunuz. Buradaki Torul Kaymakamlığı ve Torul Belediyesi yazısını siz yazdırmadınız. Torul Belediyesi yazdırdı. Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfının yazdırması gereken isim  bu değil  üst yazısı diğer ilçe Kaymakamlıkların ve belediyelerin yazısı gibi yazılmadı

Bu sıtant nerenin sıtantı Allah aşkına  Torul'dan Özür dileyin Ayrıştırıcı zihniyet!

Bu Sıtant ve diğer sıtantlarda isim yazıldı da Torul sıtantınta neden yazılmadı? 

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2019, 23:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir