Gümüşhaneliler Cumhur İttifak adayı için buluştu

banner88

İstanbul Gümüşhane Dernekler federasyonu (GÜDEF) Başkanı Vahit Olgun’un 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için GÜDEF tarafından Cumhur İttifak adayı Binali Yıldırım’a destek vermek için İstanbul Eyüp Belediyesi Kültür Sanat Kültür Merkezinde yemekli çalgılı bir program düzenleyerek İstanbul Eyüp’te gövde gösterisi yapıldı.

Gümüşhaneliler Cumhur İttifak adayı için buluştu

İstanbul Gümüşhane Dernekler federasyonu (GÜDEF)  Başkanı Vahit Olgun’un 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için GÜDEF tarafından Cumhur İttifak adayı Binali Yıldırım’a destek vermek için İstanbul Eyüp Belediyesi Kültür Sanat Kültür Merkezinde yemekli çalgılı bir program düzenleyerek İstanbul Eyüp’te gövde gösterisi yapıldı.

Eyüp Sultan Kültür Sanat Merkezinde Gümüşhane Dernekler Federasyonu tarafından organize edilen programa İçişleri Süleyman Soylunun girişinde salonda izdiham yaşandı.  Düzenlenen Cumhur ittifakının açılış konuşmasını Federasyon Başkanı Vahit Olgun konuşmasında  “Bu programın Sosyal Medyadan duyurmak için yaptığımız paylaşımlardan Gümüşhane’den bir Siyasi Parti temsilcisinin şahsımı ve Gümüşhanelileri hedef almasına kınıyorum. Gümüşhaneliler Söz konusu vatan, bayrak olunca  yanlıdır. Biz İstanbul’da yaşayan Gümüşhaneliler olarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek için burada toplandık. Biz Sadece İstanbul’daki Gümüşhaneliler değil Dünyanın dört bir tarafındaki Gümüşhaneliler her zaman devletinin yanındadır ”dedi.

banner90
İstanbul’da Eyüp Sultan Kültür Sanat Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen Cumhur İttifakına Destek Programında Gümüşhaneliler buluşmasında  çok sayıda  Gümüşhaneli bir araya geldi. Program Çay TV ekranlarında canlı yayınlandı. Program sonunda  Federasyon Başkanı Vahit Olgun, İçişleri Bakanı Süleyman soyluya  Gümüşhane’nin el emeği  göz nuru  ile dokunan Türk Bayrağı ve Gümüşhane’nin yenilebilir enerjisi Pestil Köme  hediyelerini Takdim etti.     

İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyon’un Düzenlediği Cumhur İttifakı adayına destek programına içişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gümüşhane Milletvekili Cihan Pektaş,  Gümüşhane Belediye Başkanı  Ercan Çimen, Gümüşhane 22-23 Dönem Milletvekili Prof. Dr. Kemalettin Aydın  Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, Köse Belediye Başkanı Turgay Kesler, Köse Ak Parti eski Belediye Başkanı Şerif Aygün, Kürtün Belediye Başkanı  Enver Şen, Özkürtün Belediye Başkanı Yakup Turgut, siyasi parti temsilcileri ve  Gümüşhaneliler katıldı.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 11:37

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir