Gümüşhane vakfından Sanatçı Açıklaması

banner88

Kocaeli Gümüşhaneliler vakfı Yönetim Kurulu Genel Başkanı Köksal Kara, Kocaeli’nde 2.’ Si düzenlenen ‘Gümüşhane Tanıtım Günlerinde’ Sahne alamayan Sanatçılar için ve Sosyal Medya’da Gümüşhaneliler vakfını karalamaya çalışan eyleme karşı Gümüşhaneliler vakfından açıklama geldi.

Gümüşhane vakfından Sanatçı Açıklaması

Kocaeli Gümüşhaneliler vakfı Yönetim Kurulu Genel Başkanı Köksal Kara, Kocaeli’nde 2.’ Si düzenlenen  ‘Gümüşhane Tanıtım Günlerinde’ Sahne alamayan Sanatçılar için  ve Sosyal Medya’da Gümüşhaneliler vakfını  karalamaya çalışan eyleme karşı  Gümüşhaneliler vakfından açıklama geldi.

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kara, Torul Habere yaptığı açıklamasında şöyle devam etti. “  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi hemşeri derneklerin Tanıtım günlerine koşulsuz destek vermeyecek, sadece yer tahsisi yapacak. Bizler Kocaeli’nde bir ilki gerçekleştirdik Kocaeli Gümüşhaneliler vakfı olarak. Ülkemizde malum ekonomi krize nazaran Gümüşhane’ye karşı olan tutkumuz ve memleket sergimizin önüne hiçbir engel geçemez.

Kocaeli Gümüşhaneliler vakfı olarak geçen yıl ilkini yaptığımız  Gümüşhane Tanıtım günlerinde bu yıl 26-29 Eylül tarihleri arasında 2. Gümüşhane Tanıtım günlerini  gerçekleştirme kararı aldık.  Gümüşhane tanıtım günlerinde Sahne alacak olan sanatçılardan 3 sanatçımız Gümüşhaneli 3Sanatçımız da ulusal sançtı.  

banner90
Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Yönetim Kurulu olarak aldığımız kararda Kocaeli’nde uluslar  arası fuarında  gerçekleştireceğimiz Gümüşhane tanıtım Günlerinde Gümüşhane’nin  Yöresel Ürünlerimizden  pestil & Köme, kuru fasulye  getirecek  ve Gümüşhane’mizin diğer yöresel ürünlerinin  tanıtımını dünyaya duyurmak için  düzenlediğimiz ‘Gümüşhane Tanıtım Günlerine daha çok katılımcı çekmek için 3 ulusal sanatçı 3 de Gümüşhaneli sanatçı  sahne almasına karar aldık.

Kara, Gümüşhaneli Sanatçı kardeşlerimizi eleştirmiyorum. Ancak Gümüşhaneli Sanatçılarımızdan hangisi Gümüşhane Tanıtım günlerine daha çok katılımcı çeke bilir. Biz Gümüşhaneliler Vakfı olarak Gümüşhaneli hiçbir ayrım yapmadan her etkinliğimizde mutlaka Gümüşhaneli Sanatçılarımıza sahne veriyoruz vermeye de devam edeceğiz açıklamasını yaptı.

Bunlara Sosyal Medya Hesaplarından Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfını Karalamaya çalışanlar Vakfı karalamıyorlar Önce kendilerini Sonra Gümüşhane’yi karalıyorlar. Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfının Buradaki Faaliyetlerini Kocaeli’nin basınında Gümüşhaneliler kahraman çıktı,   vakıf olarak Öğrencilerimize verdiğimiz burslar  kısacası yaptığımız  yapacaklarımızın teminatıdır”   şeklinde konuştu.

Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kara, 26-29 Eylül Tarihleri arasında  Kocaeli Gümüşhaneliler Tanıtım günlerine  tüm hemşerilerimizi davet ediyorum

  

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 09:37

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir