Giad dan Fethi Yaşara hayırlı olsun ziyareti…

banner88

GİAD (Gümüshaneli İsadamları Derneği) 6. Olağan Genel Kurulu tamamladıktan sonra oluşturduğu yeni Yönetim Kurulu ve Yüksek İstişare Kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle birlikte ilk ziyaretini; 31 Mart Yerel Yönetim Seçimleriyle yeniden göreve gelen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile Başkan Yardımcısı Erhan Aras'ı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

Giad dan Fethi Yaşara hayırlı olsun ziyareti…

GİAD (Gümüshaneli İsadamları Derneği) 6. Olağan Genel Kurulu tamamladıktan sonra oluşturduğu yeni Yönetim Kurulu ve Yüksek İstişare Kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle birlikte  ilk ziyaretini; 31 Mart Yerel Yönetim Seçimleriyle yeniden göreve gelen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile Başkan Yardımcısı Erhan Aras'ı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

banner90
Gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde de Fethi Yaşar  ve Erhan Aras'ın Gümüşhane ve Gümüşhanelilere ilişkin vefa ve iyi niyet duygularını içeren samimi sohbetlerine teşekkür eden GIAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kurt, "GIAD Yönetim ve Yüksek İstişare Kurulları olarak Fethi Yaşar ve Erhan Aras'ı tebrik ediyor, başarı dileklerimizi tekrar etmekten memnuniyet duyduğumuzu ifade ediyoruz" dedi.

GİAD'ın yapmış olduğu ziyarete, göreve yeni seçilen Yenimahalle Belediye Meclis Üyeleri Seher çelik ve Yusuf Doğan da iştirak ettiler.

Salih ZENGİN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER
sanalbasin.com üyesidir