Bu Gemi Bu çatlakla gidemez Durmuş Başkan

Gümüşhanspor Gümüşhane’nin markasıdır.  Bu markayı kimsenin kirletmeye karalamaya hakkı yoktur olamazda. Yazmamak için kendimi çok zorladım. Çarşıda konuşulan Sahte çek olaylarını duymadan geldim. Alında eleştirilecek kişi sen değilsin, Seni Gümüşhanespor Başkanlığına önerenleri eleştirmek lazım. Son olarak yaptığın “zehir zem belek” basın açıklaması bardaktaki suyu taşırdı.  Daha lig başlamadan yönetimde çatlaklar kırılmalar olmaya başladı. Bu gemi bu çatlakla ligin sonuna kadar gidemez Yunus Emre Durmuş, Başkan.

İstanbul’dan çiçeği burnunda hemşerimiz Gümüşhanespor’a daha önceden üyeliği olmayan Yunus Emre Durmuş, hemşerimiz olağan kongrede Gümüşhanespor’un 8’5 milyon borcu olduğunu bildiğin halde senin sözün İstanbul’dan gelen ekibimle birlikte 20 milyonluk sıkıntıyı göze aldığını söyledin. Senin bu sözüne karşılık rakibin Mutlu Gürler, bu kadar sıcak parayla gelen birisinin önünü kesmemek için adaylıktan çekildi ve sen tek liste girdin ve Gümüşhanespor’a üyeliğin olmadığı halde Gümüşhanespor kulüp Başkanı olma şerefine ulaştın ulaşmasına da daha yönetimi kurmadan istifalar gelmeye başladı.  

Gazeteciler Cemiyet Başkanı Sezai Köprülü ve Nedim Yalçın kardeşimiz Gümüşhanespor’la doğdular Gümüşhanespor’la yaşamaya devam eden iki Gümüşhaneli değerimiz ve bu isimler spordan gelip spordan yetişen değerlilerimizdir. Bu iki Spordan yetişen değerlerimiz kimsenin kirli oyunlarına çanak tutmazlar çatlaklığın ve yanlışın olduğu yerde de durmazlar, bu duruşlarından dolayı da Gümüşhaneliler bu iki evladına kefil olurlar.  

Dün bir Bugün iki Başkan

Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Yunus Emre Durmuş,  Gümüşhanespor’a başkan seçilmesi dün bir bugün iki gün olmadan basında yaptığı “zehir zem belek” açıklamaları Gümüşhanespor’un taraftarını derinden üzmüştür. Bay Durmuş, Gümüşhanespor’un sadece istanbul’da taraftarı yok, 81 ilde Gümüşhanespor’a gönül veren taraftar var. Gümüşhanespor’a bugüne kadar başkanlık ve yöneticilik yapan kişiler senin gibi hiç yapmadı. Ama iyi ama kötü herkes bu takıma bir katkı sağladı kendilerinin başarısızlıklarını bir önceki yönetimi eleştirerek suyun üstüne çıkmadılar.

Çaldığım Kapılar Yüzüme Kapandı Diyorsun

Gümüşhanelilerin kapıları hep açıktır Yunus Emre Durmuş Başkan,  Şayet kapılar kapandı diyorsun ya o zaman Sen Gümüşhanespor’a Başkanlık yapamazsın. Yapmaya çalışanda başarılı olamazsın. Bizde  bir söz var Ayağıma yer edeyim, Dursana neler edeyim zihniyeti Gümüşhane’de sökmez, Sen Gümüşhane’ye bir iyilik yapmak istiyorsan  istifa et  inanın Gümüşhanespor hiç sahipsiz kalmaz. Çobanımız Ağırdaki koyununu satar yine de elini taşın altına kor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

sanalbasin.com üyesidir